Tööstus

Ärikinnisvara-, tööstuspindade parandamine ja betooni tõstmise lahendused Geoliftiga. Vajuva vundamendi taastamiseks ning kinnistu algsele kõrgusele ja kujule tõstmiseks kasutame geopolümeeriga tasanduslahendusi.

Parandame vundamendi või betoonplaadi kiiresti, puhtalt ja efektiivselt

Meie meeskond suudab tuvastada ja lahendada erinevat tüüpi probleeme, mis võivad tekkida seoses vajunud objektiga. Korraldame oma tööd alati koos omaniku või juhiga, et vältida viivitusi ja tagada, et protsessi iga etapp viiakse lõpule vastavalt tööplaanile. Geolifti geopolümeeri lisamise meetodi abil pole sul vaja oma masinaid, seadmeid, riiuleid ega tööriistu teisaldada. Mõnel juhul pole vaja isegi betoonplaati või pinnast eemaldada, et hinnata pinnase tegelikku olukorda ja seisukorda selle all.

Geolifti lahendust kasutatakse vajunud põranda betoonplaatide tõstmiseks ja tasandamiseks. Kuna geopolümeeridel on suur tihedus, tohutu paisumisjõud ja vastupidavus niiskusele, veele või madalale hapnikutasemele maa all, täidab see kõik tühimikud ja taastab struktuuri endise kuju ja asendi. See pole mitte ainult visuaalselt meeldiv, vaid tagab ka turvalisuse, et saaksid oma äritegevust jätkata ilma häirete ja takistusteta.

Küpsiste poliitika

See veebisait kasutab sirvimise mugavamaks muutmiseks küpsiseid. Privaatsuspoliitika

Nõus