Infrastruktuur

Taastame sinu taristu vajunud betoonpinna, asfaltteed ja kõnniteed tõstes need ja täites tekkinud tühimikud.

Infrastruktuuri tõstmise lahendused Geoliftiga

Ja meie uusimate Geolift tehnoloogiliste lahendustega tagame, et pinnas püsib kaua stabiilne.

Pole midagi hullemat kui vajunud pinnas, mis kannab betoonplaati, asfaltkatet või tänavakive. Selline olukord võib sinu tegevust häirida ja muutuda isegi ohtlikuks kui ebastabiilse pinnasega kohas kasutatakse rasketehnikat.

Geolift lahendusega on pinnase parandamine ja stabiliseerimine kiire ja puhas. Samuti hoolitseme selle eest, et sinu igapäevane rutiin ei katkeks ja infrastruktuuri parandamise ajal saaksid oma tööd jätkata.

Mõistame oma töö olemust ja oleme alati valmis betoonplaate tõstma ja pinnast stabiliseerima isegi raskete õhusõidukite, näiteks Boeing või Airbus all, mille kaal võib olla 40 kuni 80 tonni.

Kõiki vajunud teekatteid (asfaltteed, raudteed, tammid jne) saab tõsta nende algsele kõrgusele ja kujule. Nende teekatete all täidetakse tühimikud stabiilse ja kauakestva geopolümeeriga, mis talub suuri koormusi ja pakub veelgi suuremat tuge.

Geolift on sinu pikaajaline lahendus vajunud taristu jaoks. Tõstame, tasandame ja täidame vajunud pinnase erinevaid osi tagades töö kvaliteedi ja pikaealisuse.

Küpsiste poliitika

See veebisait kasutab sirvimise mugavamaks muutmiseks küpsiseid. Privaatsuspoliitika

Nõus