Little tricks
for the big fix.

Tehnoloogia

Töötame geopolümeeridega alates 2013. aastast ning oleme seda tehnoloogiat täiustanud ja võtnud kasutusele paljud tänapäeval laialdaselt rakendatavad tehnikad.

2021. aastal tunnistati Geolifti tehnoloogia Euroopa kõige uuenduslikumaks hoonestabiilsuse lahenduseks.

Geolift grindu pakelimas stabilizavimas

Keskkonnaneutraalsed
geopolümeerid

GEOLIFT tehnoloogia kasutab geopolümeeri sissepritset pinnasesse, et mitmesuguseid pinnaseid tugevdada ja nende kandevõimet suurendada.

Keskkonnaneutraalseid geopolümeere saab maasse „süstida“ igal kellaajal, olgu päeval või öösel, ilma et selle töö tegemiseks oleks vaja seadmeid, mööblit või kaupu hoonest välja viia ning ilma, et ettevõtted, kauplused või laod peaksid oma tegevuse katkestama.

Sobivale sügavusele (10-12 millimeetrit) puuritud aukude kaudu tungib geopolümeer kõikidesse pinnase pragudesse ja nõrkadesse kohtadesse. Paisudes tugevdab see pinnast ja tagab pinnasele toetuvate konstruktsioonide stabiilsuse. Neid geopolümeeri sissepritseid tehakse seni, kuni struktuur saavutab oma esialgse taseme. Geopolümeer tahkub kiiresti ja muutub tugevaks, veekindlaks geoloogiliseks materjaliks, mis tagab pikaajalise kvaliteedi ja tugevuse.

Kõrvaldame põhjuse

Hoonete stabiilsuse tagamine, tugevdades pinnast geopolümeeri sissepritsete abil, kujutab endast sageli palju atraktiivsemat tehnoloogiat kui kogu hoone ümberehitamine või kapitaalremondi tegemine, mis on vältimatud, kui probleemi tegelik põhjus ehk ebastabiilne pinnas jääb stabiliseerimata.

Geolift lahendab geopolümeeri sissepritsetega nii põranda vajumise tagajärjed kui kõrvaldab selle põhjused.

Geolift technologija pamatu sutvirtinimas
Geolift technologija apdovanojimas Europoje

Parim lahendus Euroopas

2021. aastal tunnistati Geolifti tehnoloogia Euroopa innovatsiooniauhindade (European Innovation & Excellence Awards) jagamisel kõige uuenduslikumaks hoonestabiilsuse lahenduseks.

Organisatsiooni Corporate LiveWire innovatsiooniauhindade žürii tunnustab ettevõtteid, mis näitavad üles uuenduslikku lähenemist, võttes aluseks rahvusvahelise edu ja saavutused.

Geolift paslaugos Pamatų sutvirtinimas

Teenused

Geolift_atlikti darbai_paveldo statiniai

Tehtud tööd

Tellige kohe